PANDOMO® Wall sienu pārklājums - virsma kā mākslinieka audekls

Izmantojiet sienu kā brīvu telpu fantāzijai un iespaidiem. Atveriet pasauli citām acīm ar krāsu un struktūras palīdzību bez sarežģītiem procesiem, jo PANDOMO Wall ir viegli un ātri uzklājams un apstrādājams materiāls. Ir nepieciešami tikai daži soļi virsmas izveidošanai. Vai viendabīga gluda, vai vairākos toņos strukturēta virsma: PANDOMO Wall radīs jūsu iekštelpām neatkārtojamas sajūtu gammas. It īpaši izceļas dažādu krāsu strukturēta virsma, kas apvienojumā ar gaismas elementiem dos vienreizēju virsmas optisko spēli. Mērķtiecīga brīvās virsmas veidošana radīs jaunas emocijas un arhitektoniskajos risinājumos.

PANDOMO® Wall sistēmas pamatprodukts ir baltā cementa bāzes dekoratīvā špaktele PANDOMO® W1. Ar tās palīdzību iespējams izveidot gandrīz jebkuru sienu faktūru – no pilnīgi gludām, vienveidīgām līdz strukturētām. Šo materiālu atzinīgi novērtējuši eksperti visā pasaulē.

Šī koncerna ARDEX GmbH inovatīvā sistēma ātri ieguva popularitāti. PANDOMO® sistēmas produkti ir lieliska alternatīva novecojušiem materiāliem un tehnoloģijām. Ražotāja klāstā ir augstas kvalitātes sienu, griestu, kā arī grīdu pārklājumi. Daudzi dizaineri šīs sistēmas savos projektos apvieno.

Izmantojot PANDOMO® gan sienām, griestiem un grīdām vienlaicīgi, ir iespēja izveidot neatkārtojamu un iespaidīgus vizuālus efektus. Šie materiāli dod dažādību dizaina radīšanā, kas apburs pat visprasīgākos klientus. Gandrīz neierobežots krāsu skaits kombinācijā ar faktūru veidiem, padarīs jebkuru telpu unikālu un ekskluzīvu.

Špakteles sastāvam ir gandrīz tādas pašas īpašibas kā dabīgā akmens struktūrai.
PANDOMO® W 1 sienu dekoratīvajai špaktelei piemīt šādas īpašības:

  • Izmantojamas telpās ar augstu mitruma līmeni. Ideāls risinājums mūsdienu vannas istabām, kā lieliska alternatīva flīzēm.
  • Špaktele uzklājama uz jebkuras virsmas: sākot no betona beidzot ar stiklu.
  • Tai ir neierobežotas struktūras uzklāšanas variācijas, kā piemēram, marmora vai betona imitācija.
  • Špaktele iespējams tonēt dažādos krāsu toņos.

Jūs varat viegli izveidot PANDOMO® Loft stila sienas. Šāds konceptuāls risinājums lieliski izskatīsies modernā interjerā. Populāras arī ir arī PANDOMO® betona imitācijas sienas. Tās piešķir īpašu šarmu jebkurai telpai.

Milzīgs iespēju klāsts, ko sniedz PANDOMO® Wall dekoratīvā špaktele, spēj aizraut un iekarot pat vispieredzējušākos dizainerus. Praktiski neierobežots skaits krāsu un faktūru kombināciju padara jebkuru māju ekskluzīvu.

[evc_image_gallery type=”grid” image_behavior=”lightbox” number_of_columns=”four” space_between_items=”no” images=”7739,7748,7751,7754,7757,7961,7964,7967,7973,7976,7979,7982″ image_size=”large”]

Jaunradei nav robežu

Gandrīz bezgalīgs iespējamais individuālo krāsu risinājumu klāsts, harmoniskas struktūras, dažādu krāsu virsmas blakus viena otrai, zaigojošs efekts, uzņēmuma logotipa integrācija: ar PANDOMO® Wall ir iespējams viss. Gluda, viendabīga virsma vai divkrāsu struktūra – revolucionārā dekoratīvā špaktele paver jaunus apvāršņus mūsdienu interjera arhitektūras priekšā. Ne velti tieši šis PANDOMO® produkts tika nominēts goda dizaina godalgai “Designpreis Deutschland”.

 

Virsmas veidi

Homogēna.

PANDOMO® piedāvā bezgalīgas dažādas iespējas, lai uzsvērtu katras istabas individuālo stilu. Virsmas oriģinalitāti piešķirs divkrāsu strukturēta struktūru. Ēnas un krāsu pārejas padarīs telpu dziļāku un bagātāku. Pateicoties šai īpašajai uzklāšanas tehnikai, pilnībā izpaudīsies dizainera un meistara radošums. Kopā ar plašo krāsu klāstu tas jūsu sienas padarīs unikālas.

Gluda.

Mīksts izskats, mākoņiem līdzīga virsma. PANDOMO® Wall individuālā virsmas dizaina pamatā ir PANDOMO® W 1 baltā cementa bāzes dekoratīvā špaktele. Tā ir īpaši ekonomiska, viegli apstrādājama un lieliski piemērota vienveidīgu virsmu izveidošanai. Atšķirībā no citām dekoratīvajām špaktelēm, PANDOMO® W 1 veido cietu, bet tajā pašā laikā tvaiku caurlaidīgu virsmu.

Gluda.

Mīksts izskats, mākoņiem līdzīga virsma. PANDOMO® Wall individuālā virsmas dizaina pamatā ir PANDOMO® W 1 baltā cementa bāzes dekoratīvā špaktele. Tā ir īpaši ekonomiska, viegli apstrādājama un lieliski piemērota vienveidīgu virsmu izveidošanai. Atšķirībā no citām dekoratīvajām špaktelēm, PANDOMO® W 1 veido cietu, bet tajā pašā laikā tvaiku caurlaidīgu virsmu.

Strukturēta.

Tā kā katra siena ir unikāla, PANDOMO® piedāvā bezgalīgas dažādas iespējas to uzsvērt. Visiem, kas meklē kaut ko īpašu: divkrāsu virsmas struktūra padarīs jebkuru sienu unikālu. Pateicoties īpašai uzklāšanas tehnikai, pilnībā izpaudīsies meistara radošums. Tā kā papildus visplašākajai krāsu paletei, kurā jebkurai telpai vienmēr atradīsies individuāls tonis, tā virsma piešķir personīgo meistara stilu.

Pandomo Wall

Pandomo® Wall produkcija sienām

Pandomo® produkcija sienām.

Photo by Henry & Co. from Pexels

Pandomo krāsu karte

Apskati Pandomo® krāsu katalogu un izvēlies ko unikālu.

Photo by Zaksheuskaya from Pexels