Galvenais mūsu darbības virziens ir augstas kvalitātes celtniecības materiālu un sistēmu vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība. Veicam preču komplektāciju gan privātpersonu, gan profesionālu celtniecības kompāniju vajadzībām. Mēs augsti vērtējam mūsu klientus un tādēļ piedāvājam mūsu klientiem produktu vai risinājumu par ko esam pārliecināti.

Mūsu komanda sniegs Jums konsultācijas par mūsu piedāvātajiem materiāliem, to īpašībām, iestrādes niansēm un palīdzēs izvēlēties nepieciešamos risinājumus.

Mūsu materiālu piegādātāji ir vieni no pasaules vadošajiem būvmateriālu un būvķīmijas ražotājiem:

Kompānija Schluter-Systems KG ir pasaules līderis tehnisko un dekoratīvo flīžu segumu papildelementu ražošanā. Šīs kompānijas materiālus jau ir pazīstama un ļoti pieprasīta jau vairāk kā 50 pasaules valstīs. Piedāvājumā ietilpst plašs tehnisko un dekoratīvo metāla profilu sortiments ar vairāk nekā 4,5 tūkstošu dažādu izstrādājumu un profili nav vienīgais produkcijas veids.
https://www.schlueter.de/

Droša un ātra ūdens novadīšana, ventilācija un segumu atdalīšana: šī ir Gutjahr kompānijas specializācija piedāvājot risinājumu sistēmas balkoniem, terasēm, āra kāpnēm, fasādēm un iekštelpām. Kopš tās pirmsākumiem 1989.gadā, uzņēmums izstrādā un attīsta patentētus praktiskus risinājumus, kas nodrošina vienkāršu ieklāšanu un seguma ilgmūžību, pat uz kritiskām pamatnēm un dažādos laika apstākļos.
https://www.gutjahr.com/

MIGUA kompānija ieņem līderpozīcijas Eiropā un specializējas deformācijas šuvju profilu izstrādē, ražošanā un uzstādīšanā. MIGUA profilu sistēmas tiek izmantotas, lai nosegtu un noslēgtu deformācijas šuves. Produkti atbilst vis augstākajiem kvalitātes un drošības standartiem, un ir plaši izmantoti lielu objektu būvniecībā, piemēram, lidostās, dzelzceļa stacijās, rūpnīcas, autostāvvietās, iepirkšanās centros, izstāžu zālēs un slimnīcās. Pieci zīmoli un vairāk nekā 600 veidu pārbaudītas deformācijas šuvju profilu sistēmas, kas apmierinās gandrīz jebkuras prasības būvniecības nozarē.
https://www.migua.com/de/

Vairāk nekā 60 gadus ARDEX diktē kvalitātes standartus visai būvniecības ķīmijas rūpniecībai, ražojot un piegādājot nevainojamas kvalitātes produktus, uz kuriem var paļauties. ARDEX ir bijis un paliks neatkarīga ģimenes kompānija. Pateicoties ģimenes kompānijas vērtībām, nepārtraukti tiecoties uz inovācijām, kuras orientētas uz tirgu, mēs spējām saglabāt savu vissvarīgāko tradīciju – nevainojamu kvalitāti, kādu garantē ieviestās visjaunākās un visstingrākās kvalitātes nodrošināšanas procedūras. Ne velti ARDEX ir atzīta par visaugstākās kvalitātes partneri būvniecības ķīmijas sektorā.
https://www.ardex.de/

PANDOMO ir premium klases zīmols no ARDEX, kas ir viens no pasaules tirgus līderiem augstas kvalitātes celtniecības materiālu ražošanā.
https://www.pandomo.de/